Psycholog Warszawa E terapia nowe formy pomocy 2
Zdrowie intymne, zdrowie artykuły, psychologia zdrowia i kliniczna

You are not connected. Please login or register

E terapia nowe formy pomocy 2

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1E terapia nowe formy pomocy 2 Empty E terapia nowe formy pomocy 2 Sro Cze 02, 2010 9:15 pm

Admin


Admin

W ten właśnie sposób możesz:

* Otrzymać psychologiczną analizę swojej sytuacji oraz informacje o możliwych kierunkach jej rozwiązywania
* Lepiej rozumieć, co się z Tobą dzieje i łatwiej podjąć decyzję, co robić dalej, aby sobie lepiej radzić.
* Przełożyć pożądaną zmianę na język twojej codzienności i zainicjować zmianę
* Efektywnie ukierunkować swoją energię, którą wkładasz w rozwiązywanie problemów.
* Zdystansować się do aktualnych trudności i zobaczyć je w inny sposób, zyskując tym samym więcej spokoju wewnętrznego
* Czerpać siłę ze świadomości, że nie jesteś sam

Zobacz, co inni mówią, o tym, co im dało uczestniczenie w e-terapii:

* …Mobilizuje mnie ta rozmowa [mailowa] do dalszych poszukiwań i znajdywania konstruktywnych odpowiedzi na to, co się dzieje we mnie. nasza rozmowa pozwala mi porządkować moje uczucia i myśli
* …bardzo dziękuję za odpowiedź. Wiele mi ona rozjaśniła i wskazała kierunek, którym powinnam podążać
* …rozmowy z Panią niezwykle mi pomagają. Czuję się tak, jakby ktoś zdjął stutonowy kamień z mojego serca. Odzyskałam swoją dawną beztroskę i radość życia.
* … Udało mi się wyjść poza ramy starych zachowań i sposobu myślenia. Udało się uspokoić gdy spojrzałem na rożne sytuacje i na siebie z dystansem.
* …Zaczynam się zastanawiać ze może ma Pani racje pisząc ze rozmowa przez Internet to za mało. Ale w tej chwili nie mam innej możliwości.
* …Dziękuje za wsparcie.
* …bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i za porady, które są dla mnie utwierdzeniem we właściwym postępowaniu
* …Dziękuje za pomoc, tego właśnie potrzebowałam spojrzenia z boku bez emocji na całą tą sytuacje

Kiedy zaczniesz rozmowę i będziesz korzystać z e-terapii to……

….no, cóż wyobraź sobie, jakie to przyjemne uczucie, kiedy zaczynasz przejmować kontrolę nad swoim życiem:-)

Z drugiej strony pomyśl jak będzie wyglądało Twoje życie, kiedy nie skorzystasz z tej szansy i pozwolisz swoim problemom narastać.

Pomyśl jakby mogło wyglądać Twoje życie gdybyś wcześniej dobrze ukierunkował swoją energię, jaką ciągle wkładasz w radzenie sobie z problemami.

Ile to już miesięcy samotnie zmagasz się ze swoimi trudnościami….
za:ekalinowska.pl

https://ponf.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach